Kupte si pořádnou Wi-Fi

Sice můžete nám namítnout, že služby poskytující mobilní operátoři v podobě signálu, na rozdíl od připojení k Wi-Fi modemu prostorově omezen, a tudíž to je vhodnější alternativa než dokupování modemu s omezeným dosahem signálu. Svým způsobem máte pravdu.

            Ale zkuste si představit situaci, kdy se nacházíte na zahradě a potřebujete nutně připojení k internetu, třeba kvůli vašim podnikatelským aktivitám, anebo prostě a jednoduše potkala vás dlouhá chvilka a byste jí chtěli nějak vyplnit, načež připojení k internetu na vašem notebooku bude ideální.
bezdrátové připojení
            Pokud budete chtít připojení využívat výhradně pouze z pohodlí vašeho rodinného domu, či chaty, tak nákup zbrusu nového a výkonnějšího Wi-Fi modemu se vyplatí. Na rozdíl od datových balíčků nabízejících sice neomezený dosah, ale v porovnání s modemem nabízející balíčky znatelně menší množství dat, za poměrně vysoké ceny.

            Proto zde chceme v několika bodech shrnout výhody využívání modemů u vás doma a v jeho bezprostřední blízkosti, na které podle nás nesmí zapomínat žádný uživatel smartphonů a notebooku.

Výhody:

1.      Rychlost – Díky blízkosti modemu k mobilnímu přístroji, či vašemu notebooku můžete z pohodlí vaší zahrady surfovat po netu a vyřizovat si své záležitosti. Ale to není, dle našeho názoru jeho hlavní předností. Díky silnému signálu proudícímu do vašeho zařízení můžete poměrně rychle také stahovat z internetu soubory různé velikosti a pozorovat nerušeně videa a filmy, třeba z pohodlí letní zahrady.
 
2.      Žádné dodatečné náklady – Náklady zde jsou spojeny, zejména s nákupem a instalací vašeho Wi-Fi modemu. Ovšem na rozdíl od služeb poskytující mobilní operátoři, tahle nabídka volných dat není časově omezena, a tudíž nemusíte každý měsíc nebo dva platit poplatek za užívání. Naopak stačí jen vybrat Wi – Fi přijímač, poskytovatele signálu a instalovat modem.
 
3.      Poměrně nízká pořizovací cena – Samotný Wi – Fi modem přijde poměrně lacino, ikdyž musíme zde započítat také instalaci produktu, kterou musí provést odborník na slovo vzatý. A v neposlední řadě taky zaplatit roční poplatek za poskytnutí sítě vybrané společnosti. To se zdá hodně, ale v dlouhodobém horizontu určitě ušetříte.
 
4.      Možnost využití kdekoliv – Stejně jako datové balíčky můžete využít taky možnost připojení a odpojení Wi-Fi do každé zásuvky.
 smartphone pro ženy
Ovšem je to na vás. Sami musíte zjistit, co vám vyhovuje lépe, ostatně nechceme článkem nikoho přemlouvat jen upozornit na tyto fakta.

Kupte si pořádnou Wi-Fi
4.3 (85%)4